Този комплект за влажност на почвата осигурява непрекъснат мониторинг на влага и температура. Комплектът се състои от една сонда за измерване влагата на почвата и една приемна станция с екран. Приемната станция може да се свърже безжично с до 3 сонди за почвена влага. Допълнителните сонди се купуват отделно.
Безжичната комуникация между устройствата се извършва посредством радиосигнал при 433 MHz. Освен температурата и влагата на почвата, приемната станция измерва и показва температурата на околната среда около нея.
Сондите могат да се използват на открито, но приемника трябва да се иизползва само на закрито.
Максималният обхват на предаване между сондите и приемника е 60 метра.
Основни характеристики и предимства
Почвена сонда |
|
Защита |
професионален водоустойчив Ip67 |
Температурен обхват на почвата |
- 10℃ ~ 60℃ |
Съдържание на влага в почвата |
0% ~ 100% (обемно съдържание на влага) 5 съдържание на влага в почвата 20%, 40%, 60%, 80%, 100% |
Точност за влага |
≤ 5% (0% ~ 50%) или ≤ 10% (51% ~ 100%) |
|
|
Приемна станция |
|
Дисплей |
Показване на температурата и влажността на почвата Показва вътрешната температура Индикатори за изтощени батерии |
PCT660 Допълнителен сензор/сонда за безжичен монитор за влажност на почвата
PCT660.
Сонда за почвена влага. Измерва и изпраща информацията за температура и влага на приемна станция. Могат да бъдат инсталирани до 3 сензора. Може да се използва, както на закрито, така и на открито. Сензорът използва 3X AAA батерии.
Цена: 95,00 лв. без ДДС
Описание
Това не е самостоятелен продукт! За неговата работа е необходим приемник, който да приема и показва измерените температура и почвена влага.
София 1618, ул. Бързарица № 4а, тел.: 02/955 95 39, факс: 02/955 95 39, моб: 0888/625 915,
e-mail office@bioevibul.com WebDesignBG