Рефрактометри-ръчни » Рефрактометри за Мед
Професионални ръчни рефрактометри за измерване концентрацията на захари в пчелен мед, включително съдържание на вода. Намират голямо приложениекакто в пчеларството, така и в производството на сладка. Метален корпус и температурна компенсация (АТС).
RHF-25, Рефрактометър за влага на мед (13-25%)
Кат № RHF-25. Ръчен рефрактометър за измерване съдържанието на вода в пчелния мед. Обхват на измерване от 13 до 25%. Автоматична температурна компенсация в границите от 10оС до 30оС. Доставя се в кутия, заедно пипета, мини отвертка и ръководство за работа.
Цена: 65,00 лв.без ДДС
RHF-30, Рефрактометър за влага на мед, 10~30%
Кат № RHF30. Ръчен рефрактометър за измерване съдържанието на вода в пчелния мед. Обхват на измерване от 10 до 30%. Автоматична температурна компенсация в границите от 10оС до 30оС. Доставя се в кутия, заедно пипета, мини отвертка и ръководство за работа.
Цена: 65,00 лв.без ДДС
RHB-90N, Рефрактометър за мед (Brix, влага)
Кат № RHB90N. Ръчен рефрактометър за измерване на два важни показатели на пчелния мед: концентрация по Brix (58~90%) и съдържание на вода (12~32%). Автоматична температурна компенсация в границите от 10оС до 30оС. Подходящ е също за измерване на продукти с високо съдържание на захар, мед, желета, мармалади, сиропи и пр. Доставя се в кутия, заедно пипета, мини отвертка и ръководство за работа.
Цена: 70,00 лв.без ДДС